Araçlar Yükleniyor...

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

GENEL

  • GÜNERLER (https://gunerler.com.tr) platformlarında tutulan bilgilerin korunması ve muhafazasında kullanılacak olan gizlilik ilkelerimiz aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır. Gizlilik ilkeleri; tarafımıza GÜNERLER platformları aracılığı ile ilettiğiniz kişisel bilgilerle ilgili olarak, üye kullanıcı ve şirket ilişkilerini düzenleyecek ve bilgilerin kullanım şartlarını tespit edecektir.
  • Kullanıcıların, GÜNERLER platformlarını kullanmaya başlaması, gizlilik ilkelerini kabul ettiğini göstermektedir.
  • Gizlilik ilkeleri olarak tarafınıza sunulan şartları kabul etmiyorsanız, GÜNERLER platformlarına üyelik için başvurulan kanallardan başvuru yapmayınız, GÜNERLER platformlarında yer alan kişisel bilgilerinizin temini için hazırlanan alanları doldurmayınız.
  • GÜNERLER platformunda websitesi linkleri ve web servis bağlantıları bulunduğunu, bahsi geçen gizlilik ilkelerinin sadece GÜNERLER platformunda uygulanacağını, link ve web servis bağlantısı olan diğer sistemlerle ilgili olarak herhangi bir sorumluluğumuz bulunmadığını hatırlatmak isteriz.

BİLGİLERİN KORUNMASI

GÜNERLER platformlarında güvenliğin korunması için azami gayret göstermektedir. Sistemde kayıtlı bulunan verilerin gizliliğini, güvenliğini ve bütünlüğünü korumak için çok çeşitli teknik ve yönetimsel uygulamalardan yararlanılmaktadır.

ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT SİTELER

GÜNERLER platformlarının işletmediği veya işletimini kontrol etmediği, 3. şahıslar tarafından işletilen alt ve üst siteler bulunabilir ve bunlara bağlantı sağlanabilir/link/bilgi/servis verilebilir. GÜNERLER platformlarının erişim sağlanan bu sitelere ilişkin, içerik, güvenlik, gizlilik politikaları ve iletişimin sürekli sağlanacağına dair herhangi bir garantisi ya da özel bir taahhüdü yoktur. Sorumluluk 3. kişilere ait sitelerde yazılı koşulara tabidir. Herhangi bir işlem yapılmadan önce söz konusu sitelerde yer alan güvenlik ve gizlilik koşulları okunmalıdır. Söz konusu sitelere sağlanan kişisel bilgilerden, bu sitelerden istifade edilen içerikten ve servislerden ve bu sitelerin gizlilik politika ve uygulamalarından site sahibi sorumlu tutulamaz.

SİTE YARDIMCI PROGRAMLARI

Kullanıcının GÜNERLER platformlarının bazı bölümlerinden yararlanabilmesi için yardımcı programlar kullanılması gerekebilir. Bu bölümlerden yararlanıldığı takdirde, yararlanma biçim ve kapsamıyla ilgili veriler, site veri tabanına kaydedilebilir. Keza bölümlerden daha kolay yararlanabilmeniz için bazı “çerez”lerden yararlanabilir, bunlar vasıtasıyla kullanıcıya bazı bilgiler gönderebiliriz.

KİŞİSEL BİLGİLER

  • GÜNERLER platformlarında üyelik aktivasyonu esnasında ad, soyad, adres/yaşanılan yer, IP bilgileri, e-posta adresi, telefon numarası vb. kişisel bilgiler talep etmektedir. Anılan bilgilerin temini için hazırlanan sahalara girilen bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olduğunu farz ederek kaydınız gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz, tarafımıza iletmiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini garanti altına alabilmek için her türlü araştırma ve sorgulama hakkını saklı tutmaktadır.
  • GÜNERLER platformlarında üye kullanıcılarına periyodik olarak duyurulmasını uygun gördüğü; esaslı hizmet değişikliklerini, yeni getirilen özellikleri, teknik konularda gerçekleştirilen yenilikler ve düzeltmeler ile ürün ve hizmetlerindeki diğer bilgileri gönderecektir .

BİLGİLERİN SAKLANMASI VE MUHAFAZASI

  • GÜNERLER platformlarında kişisel bilgilerinizi itina ile koruyacak ve üçüncü şahıslara kullanım için ifşa edilmeyecek ve/veya satılmayacaktır. Kişisel bilgiler, halka açık olmayan özel bir elektronik ortam datası içinde muhafaza edilecektir.
  • GÜNERLER platformları kişisel bilgilerinizi aşağıdaki gereklilikler olmadıkça ifşa etmeyeceğini taahhüt eder; a) Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi mercilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanımı, b) Yürürlükte olan kanun, ilgili mevzuat, sair yasal düzenlemeler, mahkeme kararı ve/veya idari emir gereğince açıklanması talebi, c) Üye kullanıcıların menfaatlerini korumak amacı ile kullanımı. d) Hesap hareketleriniz ve yapmış olduğunuz satın almalara ilişkin kayıtlarınız 2 yıl süreyle saklanacaktır.
  • Tarafımıza iletmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ise, hesabınızın kullanıma açık olduğu ve üyeliğinizin geçerli olduğu süre için korunacaktır.

UYARILARINIZ

Yukarıda izah edilen ve kişisel bilgi sahalarını doldurarak kabul etmiş olduğunuz gizlilik ilkelerine aykırı bir davranış olduğunu düşündüğünüz vakit, lütfen ihlali (0216) 365 2040 numaralı GÜNERLER Destek Hattına veya https://gunerler.com.tr/ web adresinin iletişim sayfasından bildiriniz. Uyarınız şirketimiz tarafından hassasiyetle incelenecek ve giderilmeye çalışılacaktır.